only-girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum za cure
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Profesori

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 334
Join date : 28.02.2010
Age : 26
Lokacija : na kompu

Profesori Empty
PostajNaslov: Profesori   Profesori Emptypet tra 02, 2010 11:03 am

počajte o vašim profesorima...opisujte ih...kojim nadimcima ih zovete...zašto je vaš najbolji profesor/ica najbolji, a zašto je vaš najgori profesor/ica najgori..
[Vrh] Go down
https://only-girls.forumhr.com
eMiCa =D
Upoznaješ par osoba
Upoznaješ par osoba
eMiCa =D


Broj postova : 88
Join date : 21.03.2010

Profesori Empty
PostajNaslov: Re: Profesori   Profesori Emptypet tra 02, 2010 1:06 pm

Mira Plazibat, Profa hrvatskog, najstroža na školi, >Sad
cijela škola je mrzi, kad dobijemo jedan kod nje svi ono: " Sad ću ja njoj sutra reći zašto sam dobila jedan", sutradan niko se ne usudi je pitati..xDD
eto šta je glupa profa...xD
[Vrh] Go down
Supermen.
Osnivaš bend
Osnivaš bend
Supermen.


Broj postova : 170
Join date : 23.03.2010
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Profesori Empty
PostajNaslov: Re: Profesori   Profesori Emptypet tra 02, 2010 1:38 pm

ja ću počet s dvije najbolje profke Very Happy
Pavlovička.Najpoštenija žena,stvarno nauči .Iz matiše je.Najstroža u školi.Znaš neznaš 1 il 5.I nikad nikog ne ruši.Da 100 šansi da ispraviš.Jedan dečko je pisao 10 istih testova samo da položi.10 puta isti test da u desetom pokušaju dobi 3 xD.Žena se jako jako jako trudi.
Onda Šamecka.najjača ženska.Iz biologije.Cjelovrijeme se zajebava samnom.Obožavam ju.Voli i ona mene.Jednoj štreberici je zaključila 4(iako zna za 5) zato šta je meni rekla da sam glupa.Pričamo o dečkima pazi!!Tračamo druge profesore.Ženska carica.Ozbiljno Very Happy
A najgora je defač stanička.iz kemije.Ništa nezna objasnit.Sere samo.Priča o kiseljenju zelja.Niko niš ne kuži.Njezin test položi 3 učenika.Svio ostali kulje podobivamo.I svaki SVAKI put me izvede na ploču.Ima pik na mene.Svaki sat mi da kulju bez razloga.I upliče se u privatan život.Komentira kako ova cura iz našeg razreda ima previše pudera:S.Mislim kaj to nju briga?I trača ise.E da.Jednom ja stajala pokraj nje i ona listala imenik.I ja vidla da je Gabyci upisala kulju.I meni.I ja kažem to gabyci i ona kaže njoj da ja lažem.i ja dođem i kažem:JA LAŽEM?I ona dođe:nisam ja to rekla.Ma glupača
I najgora je moja raska,iz zemljopisa i povjesti.Pravi se pametna i sere bezveze,uvjek sam JA za sve kriva -.- Ma daj -.-.Djeli ocjene kak se njoj da.Ono ja odgovaram i svi mi kažu da ću dobit 4 i ona meni kaže razočarala si me,evo ti dvojka za poticaj :S.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 334
Join date : 28.02.2010
Age : 26
Lokacija : na kompu

Profesori Empty
PostajNaslov: Re: Profesori   Profesori Emptypet tra 09, 2010 11:10 pm

ajoj...tebe ili profesori obožavaju ili mrze...nikako nači zlatnu sredinu XD...
mi imamo profu iz matematike koja nezna umirit razred...i preglupa je..jednom ona meni dođe da napišem neki zadatk na ploču..i sad ona meni diktira i ja napišem decimalni broj, a ona se počne derat "DECIMALNI BROJ, LARA" ja to pobrišem napišem razlomak, a ona "DECIMALNI BROJ, JEL TI ZNAŠ ŠTO JE DECIMALNI BROJ??" ja to pobrišem i napišem ono kaj sam prvo napisala i ona kaže "to je dobro" -.- ...i poslije dok do kraja rješim zadatak: "Lara, što je ovo..pa tvoje znanje nije ni za 2..."i svaki put kad netko oko mene priča ona mi dođe"lara prestai pričati...dođi na ploču"...kako ju mrzim...
[Vrh] Go down
https://only-girls.forumhr.com
Sponsored content





Profesori Empty
PostajNaslov: Re: Profesori   Profesori Empty

[Vrh] Go down
 
Profesori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
only-girls :: Sve i svašta :: Škola-
Forum(o)Bir: